Loading...

Kilka słów o APM Developer

APM jest odpowiedzią na współczesne potrzeby profesjonalnej, specjalistycznej i kompleksowej obsługi nieruchomości. Odpowiedzią dla ludzi, którzy marzą o własnym domu, ale z różnych przyczyn nie są w stanie organizować i nadzorować tego przedsięwzięcia. APM świadczy profesjonalne usługi sprzedaży mieszkań w malowniczych lokalizacjach.

Charakteryzuje nas fachowość i wysokie tempo pracy. Stabilna polityka kadrowa pozwoliła stworzyć interdyscyplinarny zespół specjalistów. Posiadamy różnorodne i bogate doświadczenia z zakresu projektowania i budowy domów jednorodzinnych , doradztwa inwestycyjnego, prowadzimy aktywny kontakt z hurtowniami budowlanymi, podwykonawcami oraz cechuje nas konsekwentna polityka własnego rozwoju, dzięki czemu mieszkania które oferujemy spełniają najwyższe standardy jakości.

Od samego początku istnienia firmy założyliśmy, że naszym celem nie jest wielkość firmy i ilość wykonanych metrów kwadratowych, lecz jakość i wysoki poziom zadowolenia klientów. Starając się o uznanie Inwestorów Firma stosuje zasady : solidności , fachowości wykonania zleconych prac.
Nasze doświadczenie w połączeniu z doskonałą znajomością rynku budowlanego oraz fachowym doradztwem, czyni nas poważnym i rzetelnym partnerem.

Sprzedaż mieszkań

Jesteśmy firmą deweloperską z ponad 10-letnim doświadczeniem w profesjonalnej realizacji budynków mieszkaniowych o zróżnicowanym standardzie. Współpracujemy z najlepszymi architektami i aranżerami wnętrz, śledzimy uważnie rynkowe trendy, przede wszystkim jednak uważnie słuchamy. Opinie i sugestie naszych Klientów na każdym z etapów inwestycji są dla nas najcenniejsze.

Wizerunek naszej firmy tworzy zespół wysoce kompetentnych fachowców, których doświadczenie pomaga realizować z sukcesem wszystkie strategiczne cele firmy.
Zaufanie budujemy na silnym i stabilnym fundamencie: najwyższej jakości każdej z inwestycji. Stosując nowoczesne rozwiązania architektoniczne połączone z najlepszymi tradycjami solidnego budownictwa i najlepszego wzornictwa, zapewniamy naszym klientom produkt dopracowany do perfekcji – własne mieszkanie z przydomowym ogródkiem w cichej i bezpiecznej okolicy.

Nasze zaangażowanie w realizację każdego z oferowanych osiedli nie kończy się w chwili sprzedaży gotowych domów. Dbamy o dobrosąsiedzkie relacje, tworząc przyjazne, optymalne warunki mieszkaniowe dla całej rodziny. Starannie przemyślane lokalizacje naszych osiedli to efekt spójnej strategii realizującej ideę jak najlepszej integracji człowieka z naturalnym rytmem otaczającej przyrody.